סגור

ליטיגציה

מחלקת הליטיגציה הגדולה בישראל
למחלקת הליטיגציה ניסיון רב בייצוג לקוחות בהליכי ליטיגציה מורכבים בתחום האזרחי והמסחרי המשרד הינו מהמובילים בתחום זה בישראל, ובשנים האחרונות דורג באופן עקבי על ידי מדריכים מקומיים ובינלאומיים כאחד ממשרדי עורכי הדין הבולטים בתחום.
ייצוג לקוחות בבתי משפט
מחלקת הליטיגציה של המשרד, שהינה אחת הגדולות בארץ, עוסקת בייצוג לקוחות ישראליים ובינלאומיים בפני בתי המשפט בישראל ובבוררויות מקומיות ובינלאומיות, בכל הערכאות והגופים השיפוטיים והמעיין שיפוטיים ובכל תחומי המשפט המסחרי והאזרחי.
תחומי ההתמחות של מחלקת הליטיגציה
ההליכים המשפטיים בהם עוסקת המחלקה נוגעים לתחומים רחבים ומגוונים ביניהם ניתן למנות את תחומי החברות, ניירות ערך, משפט מנהלי, בנקאות, חוזים, איכות סביבה, הגבלים עסקיים, מכרזים, מקרקעין, קניין רוחני, עבודה, וכמובן תובענות ייצוגיות, תחום בו צבר המשרד ניסיון עשיר ביותר.

תחומי ההתמחות המגוונים של השותפים ועורכי הדין במחלקת הליטיגציה של המשרד, מאפשרים למשרד לעסוק בייצוג כל לקוחותיו בבתי המשפט, מבלי להיזקק לשירותיהם של משרדים חיצוניים.
פעילות מחלקת הליטיגציה
פעילותה של מחלקת הליטיגציה כוללת ליווי הלקוחות בשלבים שלפני תחילת ההליכים המשפטיים, וטיפול בהליכים בבתי המשפט מתחילתם ועד סופם.


+ See More

נשמח לעמוד לרשותכם. אנא מלאו את הטופס הבא