אנחנו תמיד מחפשים לגייס עורכי דין מוכשרים ובעלי מוטיבציה

קריירה ב-Herzog Fox & Neeman 

להגשת מועמדות

עקבו אחרינו

מידע כללי

אנחנו שואפים לגייס עורכי דין מוכשרים ובעלי מוטיבציה, המחפשים סביבת עבודה מאתגרת ומתגמלת, עם אפשרויות קידום לטווח הארוך.

מועמדים המצטרפים אלינו, יימצאו עצמם עוסקים בעבודה משפטית חדשנית ומלאת עניין, עם סיכויים אמיתיים להפוך לחלק מהצוות.

אנו שמחים לקבל פניות ממועמדים מהמגזר הפרטי או הציבורי המעוניינים להצטרף לצוות שלנו.

משרות פתוחות

אין משרות פתוחות.

למשרדנו דרוש/ה עו”ד לתחום ההייטק דובר אנגלית שפת אם בעל/ת וותק של 1-5 שנים בתחום המסחרי- הייטק. קו”ח מתאימים ניתן לשלוח בצירוף מספר המשרה בכותרת למייל: jobs@herzoglaw.co.il

למשרדנו דרוש/ה עו”ד בעל/ת וותק של שנתיים לפחות למחלקת איכות הסביבה.
המחלקה מעניקה ליווי רגולטורי וייעוץ במסגרת הליכים משפטיים ועסקאות במגוון רחב של נושאים סביבתיים לחברות מובילות במשק, גופים ממשלתיים ולתאגידים בינלאומיים הפועלים בישראל.

קו”ח מתאימים ניתן לשלוח בצירוף מספר המשרה בכותרת למייל: jobs@herzoglaw.co.il

למשרדנו דרוש/ה עו”ד בעל/ת וותק של 1-3 שנות ניסיון בתחום המסחרי למחלקת המלכר”ים. ניסיון בתחום הלכ”רים יהווה יתרון משמעותי. אנגלית ברמה גבוהה- חובה

קו”ח מתאימים ניתן לשלוח בצירוף מספר המשרה בכותרת למייל: jobs@herzoglaw.co.il

במסגרת התפקיד:
מתן מענה פיננסי ללקוחות המשרד בנושא חשבוניות, שכר טרחה. גבייה, הסדרת תשלומים, קשר עם שותפים במשרד בעת הצורך. עבודה תחת לחץ ועומס.
העבודה במשרה מלאה א’-ה’ בת”א ותורנות שישי אחת לחודש וחצי.
דרישות:
ניסיון בגביה/ מוקדי שירות.
תודעת שירות ברמה גבוהה, יכולת עבודה תחת לחץ ועומס, סדר וארגון.                                            
אנגלית ברמה מצוינת כתיבה ודיבור- חובה!        
מוטיבציה לעבודה בתחום. קו”ח מתאימים ניתן לשלוח בצירוף מספר המשרה בכותרת למייל: jobs@herzoglaw.co.il

הגישו קורות חיים

שאלות נפוצות

ניתן לשלוח קורות חיים לכתובת המייל jobs@herzoglaw.co.il. כמובן שהפניה תשמר בסודיות, ופניות לקבלת המלצות ממקומות עבודה קיימים או קודמים יעשו רק לאחר תיאום.

המשרד מארגן פעילויות גיבוש לעובדי המשרד, לעיתים גם עם בני/בנות זוג, הן ברמה המשרדית והן ברמה המחלקתית.

לאור החשיבות שהמשרד מייחס לשמירה על רמה מקצועית גבוהה, המשרד דואג לעדכון ולהשתלמויות של עורכי הדין במספר דרכים: מעת לעת מקיים המשרד ישיבת צוות לכל הצוות המשפטי, בה ניתנת הרצאה בנושאים משפטיים שונים, על-ידי אחד מחברי הצוות או על-ידי מרצה מן החוץ. בנוסף, מקיימות המחלקות השונות במשרד, ישיבות צוות מחלקתיות, בהן ניתנים הרצאות ועדכונים בקשר לתחומי הפעילות הייחודיים. מתמחים ועורכי-דין חדשים מוזמנים לסדרת הרצאות בתחומי הפעילות השונים של המשרד.

צוותי העבודה במשרד מורכבים משותפים, עורכי דין שכירים ומתמחים, כך שלכל אחד מחברי הצוות יש קשר עבודה ישיר גם עם השותפים הבכירים במשרד.

המשרד מעודד עצמאות בעבודת עורכי-הדין, תוך שמירה על הרמה המקצועית הגבוהה המקובלת במשרד. כמובן, שמידת העצמאות משתנה בהתאם לניסיון של עורך הדין, ואופי העבודה.

לעבוד בהרצוג

מה האתגר הכי גדול שלך?

“האתגר הכי גדול הוא למצוא עבור לקוח את האיזון העדין שבין פעולה במסגרת הרגולציה הקיימת לבין יישום של גמישות מחשבתית ופתרונות “מחוץ לקופסא”.

מה אתה הכי אוהב במשרד?

“מקצועיות שאין לגביה פשרות ומשפחה אוהבת! מקום עבודה זה לא רק מקום שמבקרים בו מדי יום כדי לקבל משכורת בסוף החודש. אני מרגיש שבהרצוג פוקס נאמן הצוות המשפטי, המקצועי והאדמיניסטרטיבי הם משפחה וחברים- פשוט כך! וכמובן- הכישורים ורמת המקצועיות הבלתי מתפשרים של עורכי הדין המובילים במדינה, שלמדו בישראל ובחו”ל, עמם אני עובד מדי יום על העסקאות הגדולות והמורכבות ביותר במשק המקומי והעולמי. אין גבול לאתגרים המשפטיים ולעשייה המשפטית. כבוד להיות חלק מזה”.

למה כדאי לעבוד דווקא במשרד שלנו?

כעורכת דין בהרצוג, אני זוכה לייעץ ללקוחות זרים ומקומיים מהגדולים, החשובים והמובילים במגוון רחב של תחומים. העבודה בהרצוג מתאפיינת בשילוב ייחודי בין סביבה נעימה ואווירה חברית, לבין מומחיות רב תחומית, יצירתיות, חדשנות, ובסיס לקוחות רחב ומגוון. גיליתי בהרצוג נבחרת מנצחת הן מבחינת הרמה המקצועית והן מבחינת ההון האנושי.

הצטרפתי להרצוג פוקס נאמן בשנת 2000 כאשר עליתי לארץ מאנגליה מיד לאחר שסיימתי  את לימודיי באוניברסיטת קיימברידג’.

הרצוג פוקס נאמן הייתה הבחירה המתבקשת מבחינתי, בזכות המוניטין כפירמה חוצת גבולות בעלת מחלקה בינלאומית מובילה, בה עובדים עורכי דין כמוני, שגדלו בחו”ל ועשו עליה לארץ או בילו תקופה לא מבוטלת מחייהם בחו”ל.

במשך שנתיים הוכשרתי בהרצוג פוקס נאמן עד שהוסמכתי כעורכת דין בבחינת לשכת עורכי הדין הישראלית. תקופת ההכשרה שלי הייתה עבודה קשה, אך מהנה, כיוון שנתנו לי להיות מעורבת במגוון רחב של תיקים וניתנה לי ההזדמנות לקחת על עצמי אחריות, ככל שהביטחון ביכולות שלי גדל למרות מעמדי כעורכת דין חדשה בפירמה. הגעתי לארץ עם עברית בסיסית מאוד, שהשתפרה במהירות ברגע שהתחלתי לסרב לענות לעמיתים ישראליים באנגלית.

הרצוג פוקס נאמן סיפק לי את התפאורה המושלמת, לשפר את העברית שלי מצד אחד, ולהפוך את שפת האם שלי מצד שני ליתרון בעריכת מסמכים ובתקשורת עם לקוחות. ברמה החברתית הייתה להרצוג פוקס נאמן אווירה “משפחתית” אמיתית. הכרתי חברים שמלווים אותי עד היום – אין ספק שהעבודה בהרצוג פוקס נאמן סייעה לי להתיישב כעולה חדשה במדינה זרה.

בשנת 2002 עברתי לפריז, שם עבדתי ב- Allen & Overy עד 2006. לאורך כל תקופתי בחו”ל נשארתי בקשר עם כמה מעמיתיי בהרצוג פוקס נאמן וביקרתי במשרד באופן קבוע. כשחזרתי לארץ בשנת 2006 זה היה בשבילי ברור כשמש שאני חוזרת להרצוג פוקס נאמן.

למרות שהייתי בחו”ל תקופה לא מבוטלת, תמיד הרגשתי בבית כשעמיתיי קיבלו את פני בברכה בעודי מתכוננת מחדש לחיים בישראל.

מאז לא באמת הסתכלתי לאחור – העבודה בהרצוג פוקס נאמן מאתגרת ומשתלמת ויש בה מרחב עצום של אדם להתקדם עבור מי שמבקש לעשות זאת.

הרצוג פוקס נאמן קידמה אותי דרך הכשרה מקצועית, ורילוקיישן לחו”ל, ובזמן הזה הפכתי לבת זוג ואז לאם לשני ילדים. אני בהחלט מרגישה שההתבגרות שלי נעשתה בהרצוג!

קיבלתי את תעודת ההסמכה לעורך דין באוסטרליה, שלושה ימים לפני שעשיתי עלייה.

הגעתי לארץ צעיר, טרי, וללא כל מושג מה עומד לפניי.

יום אחרי שהגעתי, התראיינתי בהרצוג פוקס נאמן, ויום לאחר מכן, קיבלתי הצעה להתחיל לעבוד … על בדיקת נאותות….. שבוע וחצי לאחר מכן. זה אחד הדברים  שהכי אהבתי בהרצוג.

נותנים לך כל הזדמנות לרוץ וללמוד תוך כדי תנועה, כאשר מסביבך עורכי דין נהדרים, שהם גם בני אדם נהדרים, ואת האופציה לעשות מכל הזדמנות את המיטב.

תחומי העיסוק אשר בהם עבדתי בהרצוג יותר מגוונים ממה שיכולתי רק לחלום לעסוק בהם במשרד גדול באוסטרליה: מיזוגים ורכישות, השקעות, הסכמים מסחריים, מיסוי, לקוחות פרטיים, רה-ארגונים, ליטיגציה – ואלא רק הדברים שאני עובד עליהם כרגע! אפילו ייצגתי לקוח ברכישת מטוס פרטי.

מבין כל משרדי עורכי הדין בישראל, הרצוג פוקס נאמן בולט ביכולתו לספק לא רק הזדמנויות, אלא גם יציבות. אפילו בתקופות קשות, יש בהרצוג פוקס נאמן צוות בינלאומי גדול, ותמיד מחפשים עורכי דין מצוינים אשר יודעים לתקשר, לחשוב, ולשתף פעולה.

 כשהייתי חדש בארץ, העובדה שמסביבי יש דוברי עברית ואנגלית אינטליגנטיים עם רצון לעזור, הייתה עבורי התחלה טובה מאוד שעזרה לי מאוד בניווט דרך הבירוקרטיה והתרבות החדשה.

מה הופך את המשרד ליוצא דופן?

“ההשתלבות שלי במשרד הייתה טובה ומסודרת. ידעתי לאן אני הולך והצוות ידע שאני מגיע. העולם המשולב של טכנולוגיה ומשפטים מעניין אותי מאוד ורציתי להגיע לכאן. לא זרקו אותי ישר למים, אלא קודם עודדו אותי ללמוד. לאט- לאט התחילו להטיל עלי משימות ועקבו אחרי הביצוע מתוך מטרה לעזור. מקדישים פה הרבה משאבי זמן לתת היזון חוזר למתמחים ולענות על שאלות. עו”ד ותיקים מפנים מהזמן היקר שלהם למתמחים. אני חושב שעשיתי החלטה מעולה- אני עובד בתחום מרתק, מעניין ודינאמי מאוד ואני נתקל בחברות הכי מעניינות. זה גם מייצר אתגרים, כמו הצורך להדביק את החומר הטכנולוגי. בהתחלה למדתי בעצמי קורס רשתות כדי שאבין לעומק מה עושים הלקוחות”.

חפש לפי+