סגור

ליטיגציה

צוות ניהול המשברים של משרד הרצוג פוקס נאמן מאגד מומחים מובילים מתחומי הליטיגציה, עבירות צווארון לבן ופשיעה תאגידית, דיני עבודה, דיני המרחב הקיברנטי (Cyber) ותחומי עיסוק רלבנטיים אחרים, לצוות אחד המסוגל לספק ייעוץ בנוגע לאופן שבו יש להתכונן לסוגים שונים של מצבי משבר, וייצוג בעת ניהול מצבי משבר.
ייעוץ משפטי לניהול משברים
משרדנו מציע ללקוחות ייעוץ משפטי מקיף בנוגע לאופן ניהול משברים – בין אם מדובר במשבר הקשור בהחזרת מוצר Product Recall)), אירוע נזיקי רחב-היקף, פשיעה תאגידית, אירועי חשיפת שחיתויות, חקירות מטעם רגולטורים ומגוון של מצבים אחרים. מטרתנו היא להנחות את הלקוח במהלך תקופת המשבר תוך התמודדות עם האתגרים השונים באופן אפקטיבי.
בפרט, לצוות המחלקה ניסיון רב בעבודה מול חברות רב-לאומיות המתמודדות עם משברים המתנהלים במקביל במספר מדינות, ובמתן ייעוץ לגבי התגובה המיטבית בישראל.

למחלקה ידע משפטי מפורט בנוגע לדין המקומי, המשולב בתובנות והמלצות מעשיות ביחס לפעילות הלקוחות בישראל, זאת במקביל לעבודה בצמוד ליועצים הבין-לאומיים של הלקוח על מנת להבטיח כי המשבר מנוהל תוך התחשבות בשיקולים גלובליים והימנעות מפעולה במסגרת תחום שיפוט אחד, הפוגעת באינטרסים של הלקוח בתחום שיפוט אחר.
צוות המחלקה עובד בצמוד עם יועצים מובילים בתחום יחסי הציבור על מנת למזער את השפעת המשבר על המוניטין של לקוחותינו.
שירותי ניהול המשברים

ציות ואכיפה
עורכי הדין במחלקה עובדים מול הלקוחות על מנת להעריך סיכונים משפטיים ולהבטיח כי הלקוחות מודעים לכללי הרגולציה החלים על עסקיהם וכי הם פועלים בהתאם לנהלי עבודה המבטיחים כי פעילותם תעלה בקנה אחד עם אותם כללים. תהליך זה כולל הכנת תוכניות ציות ואכיפה פרטניות בתחומים כגון דיני הגבלים עסקיים, דיני עבודה ודיני המאבק בשחיתות.
חקירות פנימיות
צוות המחלקה מנוסה בביצוע חקירות פנימיות מטעם הלקוחות במגוון תחומים, לרבות הונאה, מאבק בשחיתות, ציות לרגולציה, התנהגות בלתי-הולמת בתחום הפיננסי או בתחומים אחרים.
פשיטות פתע
צוות ניהול המשברים עובד מול הלקוחות על מנת להתכונן לאפשרות של פשיטות פתע שיבצעו גופים בעלי סמכויות חקירה. ביכולתנו להציע ללקוחותינו הנחיות מפורטות בנוגע לדרכי הפעולה המומלצות במקרה שהרשויות יגיעו לפתח דלתם לביצוע פשיטה.
עורכי דין ממשרדנו מגיבים במהירות לבקשות מטעם הלקוחות על מנת לספק ייעוץ אפקטיבי, כאשר זה יידרש על ידי הלקוח במהלך התמודדותו מול פקידי הרשויות המבצעים את הפשיטות.


יעקב שרביט

שותף

בוררויות ויישוב סכסוכים, ליטיגציה, ליטיגציה מסחרית, ליטיגצית חברות וניירות ערך, משפט מנהלי, ניהול משברים, סכסוכי מס – הליכי שומה וליטיגצית מס, תובענות ייצוגיות

יוסי אשכנזי

שותף

ליטיגציה, ליטיגציה מסחרית, ליטיגצית חברות וניירות ערך, ניהול משברים, צווארון לבן, תובענות ייצוגיות

+ See More

נשמח לעמוד לרשותכם. אנא מלאו את הטופס הבא