סגור

ליטיגציה

ניהול משברים

צוות ניהול המשברים של משרד הרצוג פוקס נאמן מאגד מומחים מובילים מתחומי הליטיגציה, עבירות צווארון לבן ופשיעה תאגידית, דיני עבודה, דיני המרחב הקיברנטי (סייבר) ותחומי עיסוק רלבנטיים אחרים, לצוות אחד המסוגל לספק ייעוץ בנוגע לאופן שבו יש להתכונן לסוגים שונים של מצבי משבר, וייצוג בעת ניהול מצבי משבר.

ייעוץ משפטי לניהול משברים

משרדנו מציע ללקוחות ייעוץ משפטי מקיף בנוגע לאופן ניהול משברים – בין אם מדובר במשבר הקשור בהחזרת מוצר Product Recall, אירוע נזיקי רחב-היקף, פשיעה תאגידית, אירועי חשיפת שחיתויות, חקירות מטעם רגולטורים ומגוון של מצבים אחרים. מטרתנו היא להנחות את הלקוח במהלך תקופת המשבר תוך התמודדות עם האתגרים השונים באופן אפקטיבי.
בפרט, לצוות המחלקה ניסיון רב בעבודה מול חברות רב-לאומיות המתמודדות עם משברים המתנהלים במקביל במספר מדינות, ובמתן ייעוץ לגבי התגובה המיטבית בישראל.

למחלקה ידע משפטי מפורט בנוגע לדין המקומי, המשולב בתובנות והמלצות מעשיות ביחס לפעילות הלקוחות בישראל, זאת במקביל לעבודה בצמוד ליועצים הבין-לאומיים של הלקוח על מנת להבטיח כי המשבר מנוהל תוך התחשבות בשיקולים גלובליים והימנעות מפעולה במסגרת תחום שיפוט אחד, הפוגעת באינטרסים של הלקוח בתחום שיפוט אחר.

צוות המחלקה עובד בצמוד עם יועצים מובילים בתחום יחסי הציבור על מנת למזער את השפעת המשבר על המוניטין של לקוחותינו.

תכניות אכיפה ומניעת שוחד ושחיתות

עורכי הדין במחלקה עובדים מול הלקוחות על מנת להעריך סיכונים משפטיים ולהבטיח כי הלקוחות מודעים לכללי הרגולציה החלים על עסקיהם וכי הם פועלים בהתאם לנהלי עבודה המבטיחים כי פעילותם תעלה בקנה אחד עם אותם כללים. תהליך זה כולל הכנת תוכניות ציות ואכיפה פרטניות בתחומים כגון דיני הגבלים עסקיים, דיני עבודה ודיני המאבק בשחיתות.

חקירות פנימיות

צוות המחלקה מנוסה בביצוע חקירות פנימיות מטעם הלקוחות במגוון תחומים, לרבות הונאה, מאבק בשחיתות, ציות לרגולציה, התנהגות בלתי-הולמת בתחום הפיננסי או בתחומים אחרים.

פשיטות פתע

צוות ניהול המשברים עובד מול הלקוחות על מנת להתכונן לאפשרות של פשיטות פתע שיבצעו גופים בעלי סמכויות חקירה. ביכולתנו להציע ללקוחותינו הנחיות מפורטות בנוגע לדרכי הפעולה המומלצות במקרה שהרשויות יגיעו לפתח דלתם לביצוע פשיטה.

עורכי דין ממשרדנו מגיבים במהירות לבקשות מטעם הלקוחות על מנת לספק ייעוץ אפקטיבי, כאשר זה יידרש על ידי הלקוח במהלך התמודדותו מול פקידי הרשויות המבצעים את הפשיטות.


גלעד וקסלמן (ד"ר)

שותף

צור קשר עם גלעד וקסלמן (ד"ר) בטלפון 03-6927485 03-6927485 צור קשר עם גלעד וקסלמן (ד"ר) בדוא״ל wekselmang@herzoglaw.co.il wekselmang@herzoglaw.co.il

יוסי אשכנזי

שותף

צור קשר עם יוסי אשכנזי בטלפון 03-6927486 03-6927486 צור קשר עם יוסי אשכנזי בדוא״ל ashkenazij@herzoglaw.co.il ashkenazij@herzoglaw.co.il

ניהול משברים חדשות ועדכוני המחלקה

גלעד וקסלמן (ד"ר)

שותף

בוררויות ויישוב סכסוכים, ליטיגציה, ליטיגציה מסחרית, ליטיגצית חברות וניירות ערך, משפט מנהלי, ניהול משברים, קניין רוחני, תובענות ייצוגיות

יוסי אשכנזי

שותף

בוררויות ויישוב סכסוכים, ליטיגציה, ליטיגציה מסחרית, ליטיגצית חברות וניירות ערך, משפט מנהלי, ניהול משברים, צווארון לבן, תובענות ייצוגיות

דוד זיילר

שותף

ליטיגציה, ליטיגציה מסחרית, ניהול משברים, קניין רוחני, תובענות ייצוגיות

רות דגן (ד"ר)

שותפה

איכות הסביבה ושינוי אקלים, ליטיגציה, ניהול משברים

נדב דורון

עורך דין

בוררויות ויישוב סכסוכים, ליטיגציה, ליטיגציה מסחרית, משפט מנהלי, ניהול משברים, תובענות ייצוגיות

ספיר דולינגר

עורכת דין

ליטיגציה, ליטיגציה מסחרית, ניהול משברים, תובענות ייצוגיות

קרן וייס

עורך דין, עורכת דין

איכות הסביבה ושינוי אקלים, ליטיגציה, משפט מנהלי, ניהול משברים

שאול פליידר

עורך דין

ליטיגציה, ניהול משברים

+ ראה עוד
+ See More

נשמח לעמוד לרשותכם. אנא מלאו את הטופס הבא


* שדה חובה