הרצוג פוקס ונעמן, קישור לדף הבית

ד"ר נמרוד קוזלובסקי דן בבינה מלאכותית בוועידת ירושלים לפכ"מ החמישית

מרכז מדיה

ד"ר נמרוד קוזלובסקי דן בבינה מלאכותית בוועידת ירושלים לפכ"מ החמישית

30 מאי 2018

שותף במשרדנו, ד"ר נמרוד קוזלובסקי, השתתף בפאנל וועידת ירושלים לפכ"מ (פילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה) החמישית, "בינה מלאכותית מזווית אחרת", אשר התקיימה ב-29 במאי 2018 בקמפוס הר הצופים של האוניברסיטה העברית בירושלים.

וועידה זו מפגישה את קהילת פכ"מ בישראל ואת הציבור הרחב ומקדמת שיח רב-תחומי אינטגרטיבי בסוגיות שעל סדר היום הציבורי, השואב מעולם המושגים, מהמתודולוגיה, מהמסורות ומהניסיון שנצבר בשלוש הדיסציפלינות.

הכנס הוא פרי יוזמה של סטודנטים בתכנית הבינתחומית פכ“מ (פילוסופיה, כלכלה ומדע המדינה) של האוניברסיטה העברית בירושלים. בכל שנה משתתפים בכנס – כמרצות, כפאנליסטיות, כמנחות וכמאזינות – גורמי וגורמות מפתח במגזר הציבורי ובתעשייה, אקדמאים, קובעי מדיניות, סטודנטים ובוגרים.

זה מספר שנים שאנו עדים לשיח פורה על הקידמה הטכנולוגית, על אוטומציה בשוק העבודה, על פטנטים מתוחכמים – שמשנים את אורח חיינו, צעד אחד צעד אך בו-בעת במהירות מסחררת, לקראת עולם חדש הצופן נסתרות עבור עתיד המין האנושי.

אך חרף השיח הטכנולוגי – האם האנושות דנה מספיק בהשלכות על החברה, הכלכלה, המוסר, מוסדות המדינה והפוליטיקה? בהשלכות על עצם אנושיותה? הוועידה באה להציג זווית אחרת – ולהניח על השולחן את השאלות שעדיין לא קיבלו תשובה.

חפשו לפי +