סגור

אסיה-פסיפיק

דסק יפן

משרד הרצוג פוקס נאמן הוא הכתובת ללקוחות יפניים המעוניינים לעשות עסקים בישראל. למשרדנו ניסיון נרחב בייצוג לקוחות בעסקאות במגזר הפיננסי, וכמו כן בתעשיות ההיי-טק והביו-טק, בתחומים כגון IT, ניו-מדיה, מסחר אלקטרוני, פרסום מקוון, שירותי תשלום אלקטרוניים, אבטחת סייבר, מכשור רפואי, שירותי בריאות ניידים, אגרו-טכנולוגיה ועוד.

כמו כן, משרדנו מייצג לקוחות יפניים בקשר לעסקיהם השוטפים בישראל. על בסיס ההבנה כי יפן היא מקום ייחודי, הן במובן העסקי והן מבחינת הסביבה התרבותית שלה, משרדנו דוגל בגישה מותאמת אישית לסוגיות המשפטיות העומדות על הפרק, על ידי שילוב מומחיותו הבין-לאומית המוכחת עם הכישרונות המובילים בשוק הישראלי.

הצוות המופקד על תחום יפן במשרדנו מצויד היטב בכל הדרוש על מנת להדריך חברות יפניות בכל צעד הקשור בפעילותן בישראל.

בעזרת צוות מגוון של למעלה מ-270 עורכי דין, מתוכם יותר מ-60  עורכי דין אשר גדלו או עבדו בחו"ל, משרדנו קשוב להזדמנויות ולאתגרים הכרוכים בפעילות עסקית חוצת-גבולות ותרבויות.

למשרדנו ניסיון נרחב בייצוג לקוחות בעסקאות חוצות-גבולות מסביב לעולם, באסיה, בארה"ב, בקנדה, באירופה, דרום אמריקה ואפריקה, בליווי שותפים שעבדו במגוון רחב של מדינות, לרבות יפן.

משרדנו מייצג כדרך קבע תאגידים יפניים מובילים ולקוחות אחרים מיבשת אסיה במגוון של מיזוגים ורכישות ועסקאות השקעה מול גופים ישראלים בתחומי ההיי-טק, מוצרי צריכה אלקטרוניים, מוליכים-למחצה ומדעי החיים.

הרצוג פוקס נאמן גאה לקחת חלק ולקדם את חיזוק היחסים בין ישראל ויפן, ונמשיך לקדם את היחסים המסחריים והעסקיים בין השתיים. על כך ניתן לקרוא בכתבה הבאה - לינק.


דסק יפן חדשות ועדכוני המחלקה

גילעד מאירוביץ

שותף

דיני תאגידים, הייטק, משפט מסחרי, קניין רוחני

+ ראה עוד
+ See More

נשמח לעמוד לרשותכם. אנא מלאו את הטופס הבא