סגור

מסים

משרדנו פיתח תחום מקצועי משגשג של ניהול פרויקטים העוסקים בתכנון מס בין-לאומי מוכוון-חוץ ובתכנון וניהול של מבנים רב-לאומיים עבור עסקים גלובליים. הצוות שלנו המופקד על תחום זה הינו מוביל-שוק, בכל הקשור לעומק ולטווח המומחיות הצבורה במשרד וביכולת למנף רשת מנוסה של מומחים משפטיים המגיעים ממגוון רחב של מערכות משפט שונות מבית ומחוץ.

תחום העיסוק המוכוון-חוץ כולל רשימה הולכת וגדלה של לקוחות הנסמכים על יכולתו של משרדנו לתאם ולנווט את סוגיות המס הבין-לאומיות שלהן, לרבות אסטרטגיות למזעור חשיפה למס חברות זר, חשיפה לקביעת מוסד קבע, ניכוי מיסוי במקור, מע"מ אירופי, מסים ומכסים דומים, וכן גם חשיפות ייחודיות אחרות במערכות משפט מסוימות.

הצוות מצויד בניסיון נרחב בתחום המשחקים המקוונים (גיימינג), תחום בו צברנו ידע מעמיק והיכרות עם שיטות תכנון לניהול חשיפה למיסוי והיטלים החלים על ענף הגיימינג וכמו כן בתחום יחסי הגומלין שבין דרישות הרגולציה בתחום הגיימינג לשיקולי תכנון מס בין-לאומיים. תחומים אחרים בהם צברנו מומחיות בתכנון מס כוללים את תחום בטחון-הפנים והאבטחה ברחבי העולם, מסחר מקוון במט"ח (ובמוצרים פיננסיים אחרים), עסקים מבוססי-פרסום מקוון, שירותי תמיכה ומוצרים אינטרנטיים שונים ועסקי סחר בין-לאומיים אחרים.


מאיר לינזן

שותף מנהל

אינטרנט ומסחר אלקטרוני, גיימינג, לקוחות פרטיים, מחירי העברה, מיסוי חברות, מס ערך מוסף (מע"מ), מסים, מסים עקיפים וסחר חוץ, סכסוכי מס – הליכי שומה וליטיגצית מס, קרנות השקעה והון פרטי, תגמול עובדים ובכירים, תכנון מיסוי בינלאומי

+ See More

נשמח לעמוד לרשותכם. אנא מלאו את הטופס הבא