הרצוג פוקס ונעמן, קישור לדף הבית

אלון אבקסיס

אלון אבקסיס

שותף

עורך דין אלון אבקסיס עומד בראש צוות ההתחדשות העירונית במשרד.

לאלון ניסיון עשיר בתחום ההתחדשות העירונית. ניסיונו של אלון מאפשר לו להעניק ללקוחותיו ייעוץ מלא וליווי מקיף, בעסקאות תמ"א 38/1 (חיזוק והרחבה), תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה מחדש) ובעסקאות פינוי-בינוי, בדגש על עסקאות באזורי הביקוש.

אלון ייצג בהצלחה עשרות רבות של בעלי זכויות בפרויקטים בתחום התחדשות העירונית. זאת החל משלב איתור היזם ובדיקת הזכויות, דרך ממשק והפנייה לגורמי מקצוע שילוו את הדיירים בתהליך ועד למשא ומתן המשפטי וחתימת ההסכם. כמו כן, אלון מנוסה בליווי דיירים גם בשלב שלאחר ההסכם, ובמתן מענה משפטי עד לקבלת הדירה.

כמו כן, אלון מנוסה מאד בייצוג יזמים בפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. כחלק מייצוג זה, אלון מסייע בהגשת הצעות לביצועי פרויקטים, הכנת הסכמים עם היועצים השונים בפרויקט, משא ומתן משפטי כולל עם בעלי הזכויות במקרקעין, משא ומתן משפטי לקבלת ליווי בנקאי, משא ומתן משפטי עם קבלנים מבצעים וכן עריכת הסכמי מכירת דירות היזם בפרויקטים.

בנוסף, אלון מעניק ליווי משפטי כולל של עסקאות מקרקעין על כל סוגיהן, לרבות עסקאות קומבינציה, עסקאות מכר ורכישה, עסקאות שכירות, החל משלב איתור הנכס, ליווי הליכי ההתקשרות, התכנון, ההקמה והאכלוס.

פרטי קשר

טלפון: 03-6922025 פקס: 03-6966464 abcasisa@herzoglaw.co.il V-card
אלון אבקסיס
  • ישראל,2012
  • המסלול האקדמי המכללה למנהל, LL.B משפטים, שנת 2010
  • מומלץ בתחום הנדל"ן תכנון ובנייה (The Legal 500 2023)
  • מומלץ בתחום הנדל"ן תכנון ובנייה (The Legal 500 2022)
חפשו לפי +