דימה זללייב

עורך דין

דימה הוא עורך דין במחלקת הרגולציה של טכנולוגיות ומסחר אלקטרוני בין-לאומי של המשרד, והוא מתמחה בייעוץ בנושאים רגולטוריים ואסטרטגיים מגוונים הנוגעים לפינטק, בלוקצ'יין, מטבעות קריפטוגרפיים ונכסים וירטואליים (לרבות NFTs), הנפקת טוקנים, חוזים חכמים, מימון מבוזר (DeFi), ארגונים אוטונומיים מבוזרים (DAOs), משחקי קריפטו, שירותים פיננסיים, מסחר מקוון, מניעת הלבנת הון ומימון טרור, והגנת הפרטיות במידע. דימה מייעץ למגוון רחב של שחקנים בשוק לרבות לחלפני קריפטו גלובליים, חברות הלוואות קריפטו, חברות בין-לאומיות בתחום המסחר המקוון, וכן ספקים של פתרונות חדשניים בתחום התשלומים.

לפני הצטרפותו למשרד, מילא דימה שורה של תפקידים בפרקליטות הצבאית, ושימש, בין היתר, כסגנם של היועצים המשפטיים לחיל האוויר ולחיל הים. במהלך שירותו, הוביל דימה את תחום הרגולציה של טכנולוגיה בחיל האוויר ובחיל הים, וכן הוביל את הטיפול המשפטי ברגולציה האזרחית של רחפנים וכלי טיס בלתי מאוישים קטנים נוספים מטעם צה״ל וחיל-האוויר. מעבר לכך, דימה יזם את הקמת צוות הגנת הפרטיות בפרקליטות הצבאית.

דימה משלים את הייעוץ המשפטי שהוא נותן עם הבנה מעמיקה של הטכנולוגיות העומדות בבסיס מוצרי הלקוחות, ובכלל זה טכנולוגיות הקשורות לבלוקצ׳יין, למידת מכונה ובינה מלאכותית, ראייה ממוחשבת, אבטחת מידע וסייבר, וכן מערכות מידע, אותה צבר, בין היתר, במהלך לימודי תואר ראשון (B.Sc.) בפקולטה להנדסה של אוניברסיטת תל אביב.

 

חפשו לפי +