הרצוג פוקס ונעמן, קישור לדף הבית

וובינר בפתח שנת 2021: מה היה ומה צפוי בעולם המכס

מרכז מדיה

וובינר בפתח שנת 2021: מה היה ומה צפוי בעולם המכס

17 ינואר 2021

יום א' | 17.1.2021 | 15:00

השותפה איריס וינברגר, מנהלת תחום מיסים עקיפים וסחר חוץ, ולשכת המסחר תל אביב והמרכז מזמינים אתכם לוובינר ייחודי אשר יכלול סיכום של פסקי דין חשובים, החלטות והנחיות של רשות המיסים בכל הנוגע לערך, סיווג, כללי מקור, חוק מיסים עקיפים ועוד, ומה ההשלכות לגבי ההתנהלות בעתיד לאור מה שצפוי לנו בשנת 2021.

השנה פורסמו מספר פסקי דין חשובים שעסקו בסוגיות רבות – הערכה והכרה בהנחות שניתנו ליבואן, הוכחת מקור ביבוא מקביל, מה ההשלכה של החלפת סוכן מכס בזמן מחלוקת סיווגית, מה היחס בין תקן- סיווג- ופטור מותנה, מה משמעותה של טעות בתעריף המכס המתפרסם באתר הרשות ועוד ועוד. ננסה לערוך סקירה מהירה של ההחלטות החשובות, מה ההשלכות שלהן לעתיד, ובכלל מה צפוי בשנת 2021 ולמה נכון להיערך.

*תוך כדי הוובינר המשתתפים מוזמנים להקליד שאלות בצ'אט והמרצים ישיבו בקצרה בתום כל הרצאה.

*ההרשמה לחברי לשכת המסחר אינה כרוכה בתשלום, אך מחייבת הרשמה מראש.

המצגות, ההקלטות וכל החומרים שהוצגו או הועברו ביחס לסמינר המקוון ("וובינר") או במהלכו הם בבעלות לשכת המסחר ת"א והמרכז או משרדים ממשלתיים ורשויות מוסמכות אחרות, שנתנו הרשאה ללשכת המסחר לעשות בהם שימוש. אינך רשאי/ת להעתיק, להפיץ או להשתמש בחומרים אלה ללא אישור בכתב מראש מאת לשכת המסחר ת"א והמרכז. כמו כן, על מנת לשמור על פרטיות המשתתפים, אינך רשאי/ת להקליט ו/או לצלם את המשתתפים האחרים בוובינר. הוובינר יוקלט על ידי לשכת המסחר והמרכז, ויכיל אודיו, וידאו ותמונות. כמשתתף, אתה עשוי להיכלל בהקלטת הווידאו או בתמונות. לשכת המסחר ת"א והמרכז רשאית להשתמש בסרטונים ותמונות מסוג זה לכל מטרה חוקית, לרבות שידורם והפצתם למטרת קידום מכירות. על ידי השתתפותך בוובינר את/ה מסכים/ה בזאת לתנאים אלה והינך מאשר/ת כי נוכחותך ו/או השתתפותך בוובינר המקוון המוקלט נעשה על פי רצונך. כל המידע שמסרת בעת ההרשמה, כמו גם הקלטת הווידאו והתמונות, ייאספו, יעובדו ויישמרו על ידי לשכת המסחר ת"א והמרכז ומי מטעמו בלבד בהתאם לחוק ולא יועברו לגורם שלישי.

 

להרשמה >> לחצו כאן

 

חפשו לפי +