ליטל וולפוביץ

שותפה

ליטל הינה חברה במחלקת הנדל"ן והתכנון ובניה של המשרד. במסגרת עבודתה, ליטל מלווה עסקאות מקרקעין מורכבות עם חברות מובילות בשוק, ובכללן עסקאות מכר ושכירות של נדל"ן מניב, הסכמי התקשרות עם קבלנים, יועצים ונותני שירותים נוספים, וכן ליווי שוטף במכרזים.

ליטל בעלת התמחות ייחודית בפרויקטים של נדל"ן מניב, ומרכזת את כל תחום השכירויות, על ענפיו השונים, במשרד. בין היתר, ליטל מלווה באופן שוטף מרכזים מסחריים, קניונים ומתחמי משרדים של החברות המובילות בשוק ומרכזת את פעילותן, הן באיתור ובהקמת מתחמי המשרדים והפעילות הנדרשת להן, והן בהשכרת הנכסים שבבעלותן לגורמים שונים. במסגרת עבודתה זו, ליטל מבצעת ועורכת התקשרויות מסוגים שונים בתחום הנדל"ן המניב, החל משלב זיכרון הדברים וניהול המו"מ בין הצדדים, ועד לחתימת ההסכם, לרבות ליווי שוטף לאחר החתימה, בהתאם לצרכיו המשתנים של הלקוח.

בנוסף, ליטל מייצגת בית-חולים ממשלתי גדול, וכן מעניקה ליווי שוטף לעמותות ולחברות לטובת הציבור אשר הוקמו לשם קידומו ופיתוחו של המרכז הרפואי. בכלל זאת, ליטל מעניקה ליווי משפטי שוטף בכל הקשור להקמת ולהרחבת הקמפוס הרפואי, הן במסגרת פרויקטים רחבי היקף של בינוי ומערכות, החל משלב הפרסום והיציאה למכרז, שלבי התכנון, הביצוע וההקמה, וכן התקשרות עם קבלנים, יועצים, מפקחים ונותני שירותים נוספים, הכל עד לאכלוס הפרויקטים ורישומו, והן במסגרת התקשרויות שוטפות לרכישת ציוד, מכשור רפואי והתקשרויות שונות עם גורמים שלישיים בכל הנדרש לטובת בית-החולים, וזאת בין היתר בהיותה חברה בוועדת ההתקשרויות של גופים אלו. בכלל זאת, ליטל מעניקה ייעוץ וליווי משפטי שוטף בהסכמי שיתופי פעולה, הסכמי תרומות, טיפול בהיבטי מימון הנדרשים לשם היציאה לפרויקטים כאמור, וכן ליווי בהליכים רגולטוריים מול גופים ממשלתיים, רשויות מוניציפאליות וגופים אקדמאים, ולשם כך, בין היתר, נמצאת במגעים עם רשויות התכנון והבניה, ובכללן רשות מקרקעי ישראל ולשכת רישום המקרקעין.

פרטי קשר

טלפון: 03-6922082 פקס: 03-6966464 wolfovitzl@herzoglaw.co.il V-card
ליטל וולפוביץ
  • יגאל ארנון ושות', התמחות, 2010-2011

  • ישראל, 2011
  • LLB במשפטים (בהצטיינות) אוניברסיטת חיפה
  • LLB בכלכלה-מנהל עסקים אוניברסיטת חיפה
  • LLM תואר שני במשפטים (בהצטיינות) באוניברסיטת תל-אביב
חפשו לפי +