מרכז מדיה

הרצוג פוקס נאמן ייצג את Mellanox Technologies ברכישתה המיועדת על ידי NVIDIA

11 מרץ 2019

הרצוג פוקס נאמן ליווה  את Mellanox Technologies ברכישתה המיועדת על ידי NVIDIA בעסקה פורצת דרך זו בשווי של 6.9 מיליארד דולר, סכום מהגבוהים ביותר אשר שולמו אי-פעם עבור חברה ישראלית.

הרצוג פוקס נאמן ייצגו את מלאנוקס טכנולוגיות, בע"מ (NASDAQ: MLNX) – ספקית מובילה של פתרונות ושירותי קישוריות חכמים מקצה לקצה לתקני אינפיניבנד ואית'רנט עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון – בהסכם לרכישתה, באמצעות מיזוג משולש הופכי, על ידי NVIDIA Corporation (NASDAQ: NVDA). המצאת NVIDIA של המעבד הגרפי (GPU) בשנת 1999 הציתה את צמיחת שוק משחקי המחשב, הגדירה מחדש את הגרפיקה הממוחשבת המודרנית ומהפכת ריבוי המשימות, ולאחרונה יכולת הלימוד העמוקה של ה- GPU אף הגדירה מחדש את הבינה המלאכותית המודרנית – העידן החדש בעולם המחשוב – כאשר ה- GPU משמש כמוח של המחשבים, רובוטים ומכוניות אוטונומיות שיכול להבחין ולהבין את העולם.

הסכם מחייב בין הצדדים נכרת ביום 10 במרץ, 2019, כאשר השלמת העסקה צפויה להיות בסוף השנה הקלנדרית של 2019. התמורה הכוללת אשר תשולם על ידי NVIDIA מוערכת בסך של כ-6.9 מיליארד דולר.

במהלך תשע השנים האחרונות ייצגו הרצוג פוקס נאמן את מלאנוקס באופן שוטף, לרבות במו"מ מול, וההתקשרות בהסכם פשרה עם, קרן הגידור האקטיביסטית Starboard Value LP.

את העסקה הוביל אהוד סול, ראש מחלקת חברות וניירות ערך, יחד עם השותף יוחי משה והשותף יובל מידר ממחלקת היי-טק. בנוסף, השותפים הבאים מהרצוג פוקס נאמן עזרו למלאנוקס בתהליך הרכישה: מוריה תם הר שושנים ומיכל הברפלד ממחלקת דיני עבודה, יובל נבות ואיהאב פרח ממחלקת מיסים, שחר פורת ממחלקת תגמולים הוניים לעובדים ובכירים, איריס אכמון ממחלקת תחרות והגבלים עסקיים, עופר גרנות אחראי תחום מרכז השקעות והרשות לחדשנות, גל עשת ממחלקת היי-טק ורועי נחימזון ממחלקת בנקאות ומימון.

לחצו כאן וכאן לקריאה נוספת.

חפשו לפי +