סגור

הייטק

מחלקת ההיי-טק של משרד הרצוג פוקס נאמן מייעצת לחברות הזנק (סטארט-אפ), משקיעים, יזמים, קרנות הון סיכון וחברות בינלאומיות בכל התחומים הקשורים לפעילות חברות הזנק, לרבות השקעות ועסקאות מיזוג ורכישה.

מצד חברות ההזנק, חברי המחלקה מלווים את החברות משלבי ההתאגדות הראשוניים, שלבי גיוס ההון ובניית המודל העסקי, דרך הניהול השוטף לרבות רישוי טכנולוגיה, ועד לניהול מו"מ והשלמת עסקאות מכירה (אקזיט). המחלקה נעזרת בכלל מחלקות המשרד ובפרט במחלקות המיסים, חברות, ניירות ערך ושוקי הון, דיני עבודה, תגמול עובדים ובכירים והגבלים עסקיים, כדי לתת ללקוח את השירות הטוב והמקיף ביותר. מטרת צוות המחלקה הינה להעניק ללקוח את כל הניסיון והמומחיות של משרד עורכי-הדין המוביל בישראל ביחד עם הטיפול הפרטני והאישי של משרד קטן ודינמי.

המחלקה מספקת ייעוץ משפטי לכמה מהשחקנים הפעילים ביותר בשוק ההיי-טק הישראלי לרבות קרנות הון הסיכון הזרות ולמשקיעים הפרטיים. הייעוץ ניתן הן למבנה השקעותיהן והן לעסקאותיהן בפועל (למידע נוסף ראו קרנות הון וגופי השקעה). ייצוג חברות כגון מיקרוסופט, BMC, וג'נרל אלקטריק מספק למחלקה את הכלים לסייע לחברות מתפתחות לגדול ולהשיג את מטרותיהן, כמו גם להעריך ולאתר הזדמנויות עסקיות עבור אותן חברות מתפתחות ואף ליישם פתרונות עסקיים ומשפטיים חדשניים.

מחלקת ההיי-טק של המשרד אף פיתחה מומחיות רבה בתחום מדעי החיים. עיסוק המשרד בתחום כולל ייצוג חברות ביו-טכנולוגיה, ביו-פרמצבטיקה, מכשור רפואי, אבחון ושרותי בריאות כמו גם הסכמי שיתוף פעולה בתחומים אלו (למידע נוסף ראו מדעי החיים).

צוות המחלקה משקיע ממרצו ומזמנו בלמידה של תחומי הפעילות של לקוחותיו והשווקים בהם הם פועלים, שכן הוא מחויב להצלחתם לאורך זמן. הניסיון והמומחיות של צוות המחלקה מתורגמים לגישה הממוקדת במציאת פתרונות על מנת לסייע ללקוח להתגבר על מכשולים ולהשיג את מטרותיו.


חנן חביב

שותף

הייטק, מיזוגים ורכישות

יאיר גבע

שותף

הייטק, מיזוגים ורכישות

+ See More

נשמח לעמוד לרשותכם. אנא מלאו את הטופס הבא