סגור

נדל"ן

למשרד הרצוג פוקס נאמן התמחות ייחודית, במסגרת מחלקת נדל"ן, בתחום המיסוי המוניציפאלי – תחום בו צבר המשרד ניסיון עשיר, ובכלל זה ביחס לחיובים של היטלי פיתוח, ארנונה, היטל השבחה, אגרות בניה, ותשלומי חובה עירוניים נוספים. בראש תחום המיסוי המוניציפאלי עומד עו"ד שרון פטל, שותף, בעל וותק של למעלה מ- 16 שנה עם ניסיון עשיר בכל תחומי הנדל"ן, ובתחום המיסוי המוניציפאלי בפרט.

המשרד מייעץ הן לרשויות מקומיות והן למגוון רחב של נישומים הגדולים ביותר במשק הישראלי, זאת לרבות בעלי נכסי נדל"ן, חברות היי- טק, חברות תקשורת, חברות סטארט-אפ ("הזנק"), בנקים, חברות יצרניות, חברות ממשלתיות, חברות תשתית ויזמים, חברות רב לאומיות המחזיקות בנכסים בארץ, עמותות וכיו"ב. כך גם מייעץ משרדנו לקבלנים ויזמים בטיפול בהפחתת דרישות לחיוב בהיטלי פיתוח והיטלי השבחה.

ייעוץ המשרד בתחום זה כולל ייצוג משפטי של לקוחות המשרד בהליכי ליטיגציה בערכאות השונות בתחומי המיסוי המוניציפאלי, ובכלל זה ייצוג בעתירות לבג"צ, עתירות מנהליות וערעורים מנהליים בפני בתי המשפט המנהליים, וכן ייצוג בהליכי השגה ועררים בפני ועדות הערר הרלוונטיות, כדוגמת ועדות ערר לענייני ארנונה, ועדות ערר לפיצויים והיטלי השבחה וכיו"ב. השירותים המשפטיים הניתנים על ידי המשרד, כוללים גם סיוע משפטי וליווי בהכנת חוות דעת מומחים רלוונטיים לתחום, ייעוץ בכל הקשור להסכמי פיתוח בין יזמים לבין הרשויות, הכנת חוות דעת משפטיות בתחומים מורכבים, ניהול הליכי משא ומתן וכן מתן שירותים משפטיים רלוונטיים נוספים בתחומים אלה.
המשרד מטפל בעשרות רבות של תיקים בתחום המיסוי המוניציפאלי, בהיקפי חיוב של מאות מיליוני שקלים ומטפל בהליכים משפטיים רבים, תקדימיים ומשמעותיים. בתוך כך, המשרד מוביל את השוק הישראלי בתחום המיסוי המוניציפאלי הן מבחינת הגודל והן מבחינת חשיבות והיקף התיקים בהם הוא מטפל והוא הביא לנישומים המיוצגים על ידו, ובכלל זה יזמים, קבלנים ובעלי נכסי נדל"ן, חיסכון בהיקפים ניכרים ומשמעותיים בחיובי היטלי פיתוח והשבחה.


שרון פטל

שותף

מיסוי מוניציפאלי, נדל"ן, תכנון ובניה

+ See More

נשמח לעמוד לרשותכם. אנא מלאו את הטופס הבא